●▪·˙ Tekken ●▪·˙

موضوعات مرتبط: پوستر

نوشته شده در یکشنبه چهارم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|موضوعات مرتبط: پوستر

نوشته شده در یکشنبه چهارم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


با کلیک کردن بر روی تصویر زیر میتوانید کلیپی بسیار زیبا از بازی

street fighter x tekken

را دانلود کنید ...موضوعات مرتبط: دانلود

نوشته شده در یکشنبه چهارم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

Paul Phoenix Street Fighter X Tekken picture

Yoshimitsu Street Fighter X Tekken picture

Ogre Street Fighter X Tekken picture

Ling Xiaoyu Street Fighter X Tekken picture

Nina Williams Street Fighter X Tekken picture

Lei Wulong Street Fighter X Tekken picture

Julia Chang  Street Fighter X Tekken picture

Marshall Law Street Fighter X Tekken picture


Bryan Fury Street Fighter X Tekken picture

Jin Kazama Street Fighter X Tekken picture

King Street Fighter X Tekken picture

Lars Alexandersson  Street Fighter X Tekken picture

Lili Rochefort Street Fighter X Tekken picture

Alisa Bosconovitch  Street Fighter X Tekken picture

Jack-X Street Fighter X Tekken picture

Cammy Street Fighter X Tekken picture

Hwoarang Street Fighter X Tekken picture

Steve Fox Street Fighter X Tekken picture

Christie Monteiro Street Fighter X Tekken picture

Bob Street Fighter X Tekken picture

Heihachi Mishima Street Fighter X Tekken picture

Kazuya Mishima Street Fighter X Tekken picture

Kuma Street Fighter X Tekken picture

Asuka Kazama  Street Fighter X Tekken picture

Craig Marduk Street Fighter X Tekken picture

موضوعات مرتبط: پوستر

نوشته شده در شنبه سوم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


موضوعات مرتبط: پوستر

نوشته شده در شنبه سوم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


لی یکی از بهترین افرادان نیروی دریایی هنگ کنگ بود و در ماموریت های زیادی موفق میشد
به همین خاطر از محبوبیت خاصی میان همکارانش برخوردار بود .
لی در یکی از ماموریت هایش همکارش را از دست داد او پس از مرگ همکارش جستجوی قاتل او را آغاز کرد در طی این جستجو او به شخصی رسید که ممکن بود در قتل همکارش دست داشته باشد و او کسی نبود جز کازویا . لی برای دستگیری کازویا وارد تورنمنت شد .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

[تصویر:  62790023310091623893.png]

پدر و مادر میگوئل او را از بچه گی بسیار خشن و سنگدل پرورش میدادند تا جایی که او با بیشتر اطرفیانش دعوا میکرد .
او فقط 15 سال داشت که تصمیم گرفت خانه اش را ترک کند . بعد از مدتی او تصمیمش را عملی کرد و از خانه رفت .
او به هیچچ کس اعتماد نداشت به جز خواهرش که بسیار خوشقلب و مهربان بود به همین خاطر بیشتر از هر کس دیگه ای مواظب او بود .
روزی خواهرش به او پیغام میدهد که میخواهد ازدواج کند و در این لحظه میگوئل بسیار خشن میشود و تصمیم میگیرد نامزد خواهرش را بکشد . او تا روز عروسی صبر میکند .
روز عروسی فرا میرسد و میگوئل از دیواره ی کلیسا عروسی خواهرش را تماشا میکند که دست بر قضاء باله ی هوا پیمایی به کلیسا برخورد میکند و عروسی را به هم میزند . کمی بعد میگوئل در کلیسا به دنبال خواهرش میگردد و جسم بیجان او را پیدا میکند .
او بعد از کمی تحقیق کشف میکند که اون هوا پیما توسط  میشیما زایباتسو یا همان جین سفارش داده شده بود و در ان لحظه او تصمیم میگیرد میشیما را از بین ببرد و در این بین او به دنبال میشیما وارد تورنمنت میشود .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

اوگر دارای دوشخصیت و شکل است . او از قسمت اول تکن در این بازی حضور داشت . او سالها قبل از تورنمنت تکن در مقبره ای به خواب میرود . بعد از سالها هیهاچی برای تحقیق در مقبره به انجا میرود و اوگر را از خواب بیدار میکند . اوگر هیهاچی را کتک میزند و کمی از نیروی ان را جذب میکند . بعد از چند وقت اوگر نیروی بیشتر رزمی کاران دنیارا برای خود کرده بود و برای اینکه باز هم نیروی بیشتری جذب کند وارد تورنمنت تکن میشود .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


موکوجین اولین بار در تکن 3 حضور داشت . او درختی 2000 ساله است که سالها در قله ای زندانی بوده و سر انجام میمیرد ولی اوگر او را زنده میکند و به او میگوید تو عمری کوتاه داری ولی اگر بتوانی از من در برابر دشمنانم محافظت کنی من به تو جانی طولانی میدهم و موکوجین بدین ترتیب وارد تورنمنت تکن شد  .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


پاندا اولین بار در تکن تگ تورنمنت حضور داشت . او علاقه ی زیادی به لینگ دارد بنابراین بادیگاردی اورا میپذیرد . لینگ برای وارد شدن به تورنمنت  به ژاپن میرود و پاندا هم از فرصت استفاده میکند و هنرهای رزمی را از هیهاچی یاد میگیرد و بعد از یاد گرفتن وارد تورنمنت تکن میشود .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

فنگ وی ابتدا در تکن 4 حضور داشت . او  تمریناتش را مداوم انجام میداد تا بزرگترین مبارز جهان شود . استاد او  شینکن بود که به مشت اهنین معروف بود. شنگین رسیدن به هدفش قوانین را زیر پا گذاشت و وقتی استادش جلوی او را گرفت اورا هم کشت. بعد ها فنگ فهمید برای رسیدن به هدفش باید کتیبه ی شنگین را که به دست هیهاچی دزدیه شده بود را پیدا کند و برای این کار وارد تورنمنت تکن شد .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


اولین حضور لی لی در تکن 5 بود . او عاش مبارزه و دعوا بود ولی پدرش او را از این کار منع میکرد ولی او از این قافله کناره گیری نمیکرد و توسط خدمتکارشان سباستین به مسابقه های بزرگ میرفت . روزی او از تورنمنتی خبردار میشود که مخصوص مبارزه است (همون تورنمنت تکن خودمون) و او برای این کار وارد تورنمنت تکن شد .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

برایان یکی از ماموران ماهر پلیس بود که در یک جریان تعقیب و گریز در هنگ کنگ با گلوله ی تیر کشته شد .
بعد از این ماجرا کسی به نام دکتر بسکنوتیک جسد برایان را به ازمایشگاهش برده و او را زنده میکند . بعد از مدتی برایان وارد تورنمت میشود .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


النور کلیسن (به انگلیسی: Eleonore Kliesen)‏ با عنوان لئو کلیسن (Leo Kliesen) (به ژاپنیレオ، (تلفظ:Reo))‏ از کاراکترهای بازیتکن است که برای اولین بار در تکن ۶ معرفی شد. لئو برای اولین بار در تریلر بازی تکن ۶، در مبارزه با آرمور کینگ حضور پیدا کرد. لئو یتیم است و پلیس به دنبال علت از دست رفتن پدر و مادر لئو است.
باجیکوان (Bājíquán) یک هنر رزمی چینی است که دارای ویژگی‌های انفجاری، قدرت برد کوتاه و حمله‌هایی با آرنج است. این سبک با تمرکز مستقیم، منجر به حمله‌های قدرتمند و سریع است. لئو توسط مبتدیا بازی تکن در نظر گرفته شده‌است.
بازی‌هایی که لئو در آن‌ها بوده است؟
تکن ۶ در سال ۲۰۰۷ و تکن تگ تورنومنت ۲ در سال ۲۰۱۲.
تکن ۶ [
لئو در یک خانوادهٔ بسیار با استعداد به دنیا آمد. پدر لئو علاقه مند به کشف غارهای معروف جهان بود و مادر لئو در شغل اجرایی شرکت G بود. پدر لئو در زمانی که لئو کودکی بیش نبود، ناپدید شد. لئو هم با تربیت مناسب پدر و مادرش، مثل پدرش علاقه مند به کشف غارهای معروف جهان بود. تا در یک روز سرنوشت ساز، هنگامی که مادر لئو توسط یک ضارب ناشناس کشته شد، زندگی دلپذیر و نسبتا خوب لئو تلخ شد و لئو افسرده و غمگین شد. لئو خشمگین شد و به پلیس گفت که باید برای دستگیری قاتل مادرش تحقیق کنند. لئو با خودش پیمان بست که قاتل مادرش را پیدا کند. در طول تحقیق‌ها، خود لئو، محقق شرکت G بود و رئیسش کازویا میشیما بود و او را زیر نظر داشت و متوجه شد که کازویا میشیما مادرش را کشته‌است. در این زمان بود که شرکت میشیما زایباتسو حامی شدید مبارزان شد. لئو برای این که این می‌تواند شانسی برای او باشد که انتقام قتل مادرش را از کازویا میشیما بگیرد، وارد تکن ۶ شد.
فیلم در تکن ۶: یک نامه
لئو پیاده تا قبر مادر خود می‌رود و برای او گل می‌برد. لئو متوجه نامه‌ای برای خود می‌شود. لئو نامه را می‌خواند، این نامه ممکن است توسط پدر لئو برای او نوشته شده باشد که پدر لئو می‌تواند هنوز زنده باشد.
سوال‌ها:
چرا پدر لئو، لئو و مادر لئو را ترک کرد و ناپدید شد؟
چرا مادر لئو را به قتل رساندند؟
لئو چگونه وارد شرکت G شده بود؟
تکن تگ تورنومنت ۲ [
لئو در تکن تگ تورنومنت ۲ هم حضور دارد.
سوال‌ها:
آیا گرافیک لئو در تکن تگ تورنومنت ۲ نسبت به تکن ۶ بهتر شده است؟
تکن ۳بعدی
لئو در تکن ۳بعدی هم حضور دارد. او در این تکن در حال مبارزه با سه مخالفان بروس اروین، آنا ویلیامز و کازویا میشیما است.
سوال‌ها:
لئو چگونه توانایی مبارزه با سه مخالفان بروس اروین، آنا ویلیامز و کازویا میشیما را دارد؟
سبک جنگیدن [
لئو کلیسن با سبک باجیکوان (Bājíquán) می‌جنگد.
لباس‌ها [
لباس اول [
لئو در لباس و مدل اول خودش، یک ژاکت دارد که و زیر دستانش سفید، شانه‌ها و روی دستانش سفید و زیر دستانش مشکی است. او زیر ژاکتش یک پیراهن مشکی با خط‌ها و طرح‌های زیبا دارد. هم چنین او یک شال گردن قرمز دارد که از گردنش آویزان است. هم چنین او دو دستکش قرمز دراد که خط‌ها و طرح‌های زیبای مشکی دارد و تا بند اول انگشتانش را می‌پوشاند. شوار لئو در لباس و مدل اولش، یک شلوار لی آبی است که در هر چقدر به زانوهایش نزدیک می‌شویم، رنگ آبی شلوار لی به تدریج به سفید تبدیل می‌شود. لئو یک پابند قهوه‌ای به پای راستش بسته‌است که طرح زیبایی هم دارد و کمربند لئو هم، هم جنس و هم رنگ همین پابند است و سگک نقره‌ای درشت و زیبایی هم دارد. کفش‌های لئو هم قهوه‌ای است و تا بین زانو و بالای برآمدگی پای او ادامه دارد. زیر کفش‌های او یک لایه کلفت مشکی است.
لباس دوم [
لباس و مدل دوم لئو کلیسین، یک کت و شلوار و سفید است که خط‌ها و طرح‌های نسبتا برجسته‌ای دارد و دکمه‌های آستین کت که سه دکمه‌است، قهوه‌ای است. هم چنین لئو دستکشی مشکی دراد که خط‌ها و طرح‌های زیاد و زیبایی دارد .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

پرونده:298px-Ttt2cgiAsuka.png


آسوکا کازاما (به انگلیسی: Asuka Kazama)‏ (به ژاپنی  飞鸟)‏ یک شخصیت ساختگی در سری بازی مبارزه‌ای تکن که برای اولین بار در تکن ۵ معرفی شده‌است. او عمدتا به خاطر پسرعموی قهرمانش جین کازاما در این سری شناخته شده‌است. نامکو قبل از انتشار بازی تکن ۵، با این تبلیغ که ۳ شخصیت جدید به این بازی اضافه شده‌اند، طرفداران زیادی جمع کرد تا این که تکن ۵ را در سال۲۰۰۴ منتشر کرد. در میان شخصیت‌های جدید آسوکا کازاما، طرفداران بیشتری داشت.[نیازمند منبعبلافاصله پس از انتشار بازی، حدس و گمان‌ها دربارهٔ نقش آسوکا در داستان و رابطهٔ او با جین کازاما گسترش یافت.
آسوکا زیر دست رئیسش فنگ وی بوده‌است. آسوکا پس از این که فهمید فنگ، پدرش را به بیمارستان فرستاده‌است، برای مبارزه با فنگ وارد تکن ۵ شد اما نتوانست او را پیدا کند.
آسوکا، عجول، بی پروا و مغرور است. او پس از شکست فنگ وی، تصمیم گرفت در تکن باقی بماند. آسوکا به عنوان "بچه فضول که دوست دارد برای حل مشکل‌های مردم دیگر دخالت کند" معروف است. هم چنین آسوکا با لهجهٔ بسیار سنگین کانسای ژاپنی صحبت می‌کند. (کانسای منطقه غرب ژاپن شامل شهرهای کیوتو، اوساکا و کوبه).
می‌توان گفت، یک رابطهٔ عاشقانه بین آسوکا کازاما و جین کازاما برقرار است. آسوکا حریف امیلی لیلی است. آسوکا کازاما، خواهرزادهجون کازاما است.
بازی‌هایی که آسوکا کازاما در آن‌ها بوده‌است:
تکن ۵ در سال ۲۰۰۴، تکن ۶ در سال ۲۰۰۷، تکن تگ تورنومنت ۲ در سال ۲۰۱۲، استریت فایتر در مقابل تکن در سال ۲۰۱۲ و تکن ۳بعدی در سال ۲۰۱۲ (میلادی).
تکن ۵ [
قبل از انتشار بازی تکن ۵، این موضوع که قرار است ۳ شخصیت جدید به این بازی اضافه شوند، سر و صدای زیادی به پا کرده بود. آسوکا یکی از این شخصیت‌ها بود.
آسوکا دخترخاله جین کازاما، قهرمان بی چون و چرای بازی تکن است. او چنان قدرت زیادی ندارد و احتمالا به خاطر جین کازاما است که او را به تکن راه داده‌اند.
آسوکا زیر دست رئیسش فنگ وی بوده‌است. آسوکا پس از این که فهمید فنگ وی، پدرش را به بیمارستان فرستاده‌است، برای مبارزه با فنگ وارد تکن ۵ شد اما نتوانست او را پیدا کند. آسوکا کازاما، با استفاده از سبک رزمی Kazamaمی‌جنگد. او به عنوان "یک بچه فضول که دوست داشت برای رفع مشکل‌های مردم دخالت کند" معروف است.
روزی آسوکا به خانه آمد که یک مرد ناشناس باشگاه را نابود کرده بود و پدرش را به بیمارستان فرستاده بود. پلیسی از هنگ کنگ به آسوکا گفت: این فرد ناشناس در تکن ۵ است.
مرحله ۴ مبارزه با فنگ وی:آسوکا به فنگ گفت: تو چینی جنگنده Kenpo عجیب و غریبی هستی. فنگ هم خود را معرفی می‌کند. آسوکا می‌گوید که فنگ سوگند یاد کرده‌است که دشمن پدر آسوکا است، به همین دلیل با هم مبارزه می‌کنند و فنگ را هم شکست می‌دهد. آسوکا ادعا می‌کند که بسیار قوی است ولی اینگونه نیست. سپس تصمیم می‌گیرد در تکن بماند.
مرحله نهایی مبارزه با جینپاچی میشیما:دویل جین که می‌خواست به حالت اولیهٔ خود برگردد و دوباره جین کازاما باشد، به جینپاچی حمله می‌کند تا او را شکست دهد ولی نتوانست و جینپاچی او را شکست داد.
آسوکا فهمید که با کشتن جینپاچی، دویل جین به حالت اولیهٔ خود برمی گردد و جین کازاما می‌شود. آسوکا به خاطر جین کازاما با جینپاچی مبارزه می‌کند و او را شکست می‌دهد. سپس دستش را روی سر دویل جین می کشد. در همین حال، اثرات پیشرفته شیطانی جین مانند شاخ و بال از بین رفتند و دویل جین کم کم داشت ژن شیطانی خود را از خودش دفع می‌کرد و کم کم به جین کازاما تبدیل می‌شد.
دویل جین تصادفی سرش را روی سینه آسوکا انداخت. وقتی دویل جین تبدیل به جین کازاما شد و خود را روی سینه آسوکا دید، دستش را به سنگ کوبید تا آسوکا فکر نکند آن ها با هم رابطه دارند.
آن چه جالب است این است که اگر آسوکا و جین هم خون نبودند (خواهر و برادر نبودند)، آسوکا نمی توانست دویل جین را دوباره تبدیل به جین کازاما کند.
تکن ۶ [
آسوکا کازاما در حال مبارزه در تکن ۶
آسوکا زیر دست رئیسش فنگ وی بوده‌است. آسوکا پس از این که فهمید فنگ وی پدرش را به بیمارستان فرستاده‌است، برای مبارزه با فنگ وارد تکن ۵ شد اما نتوانست او را پیدا کند. سپس زندگی آسوکا به تدریج به حالت عادی خود بازگشته بود. با این حال، آن روزهای مسالمت آمیز به هم ریخت و به سرعت مبارزان سراسر جهان با هم درگیر شدند. آسوکا نیز برای این که وارد تکن ۶ بشود، تصمیم گرفت جین کازاما را شکست بدهد.
آسوکا با عجله به دنبال دوچرخه اش بود. او می‌ترسید که از رفتن به مدرسه، دیر کند. آسوکا با دوچرخه اش به به سوی مدرسه می‌رفت که باامیلی لیلی که راننده شخصی اش در ماشین داشت رانندگی می‌کرد، تصادف کرد و ناهارش روی زمین ریخت. لیلی با اونیفورم مدرسه اش آمده بود تا اولین روز مدرسه اش را از بین ببرد. آسوکا فریاد می‌زند:" تو آدمی یا احمق؟ " لیلی عصبانی می‌شود و با آسوکا مبارزه می‌کند و دو مبارز ضربات شدیدی به هم وارد می‌کنند. راننده لیلی هم که ترسیده بود، به سرعت از ماشین پیاده شد و فرار کرد.
آسوکا در تکن ۶، لباس‌های زیبایی از جمله لباس مدرسه‌ای اش دارد. او هم چنین دستاوردهای لباس ماتسوری (Matsuri) است که به طور سنتی در جشنواره ژاپن به عنوان آیتم‌های سفارشی پوشیده شده‌است. این لباس از طناب گرده خورده در آستین‌ها و پشت، در زیر سینه بالای بند، شلوار کوتاه و بالای زانو و صندل پنجه باز تشکیل شده‌است.
در آمریکای شمالی، وب سایت‌های رسمی می‌گفتند که آسوکا کازاما، نیمه خواهر جین کازاما است ولی ثابت شد که اینگونه نبوده و آن‌ها پسر خاله و دختر خاله بوده‌اند
تکن تگ تورنومنت ۲ [
در تکن تگ تورنومنت ۲، آسوکا کازاما در کنار جین کازاما، علیه کازویا میشیما و لئو مبارزه می‌کنند. در این پیروزی خاص، آسوکا دست خود را به طرف جین برای کار گروهی خوب تکان می‌دهد ولی جین دست خود را برای او تکان نمی‌دهد.
در تمام نسخه‌های تکن به نظر می‌رسد آسوکا و جین، یک تیم هستند.
آسوکا و امیلی لیلی، در این نسخه تکن هم با هم مشکل دارند و با هم مبارزه می‌کنند.
آسوکا در تکن تگ تورنومنت ۲، هنر CG در بر خواهد داشت؛ چون بازی استریت فایتر در مقابل تکن مطرح است. در این تیزر، یک عکس شوخی آسوکا با لیلی ساخته شده‌است.
آسوکا در این بازی یک پیروزی ویژه‌ای با دویل جین خواهد داشت.
استریت فایتر در مقابل تکن
در استریت فایتر در مقابل تکن، امیلی لیلی، با وجو مبارزه‌های گرمی که در گذشته با آسوکا کازاما داشته‌است، از آسوکا کازاما درخواست کرد که او را تا قطب جنوب همراهی کند تا لیلی بتواند پاندورا را برای پدرش بازیابی کند. آسوکا هم درخواست لیلی را قبول کرد.
لیلی: گرایش‌های خشونت آمیز اولیه شما، یک مکمل عالی برای تصفیه دلاوری جنگ من خواهد بود.
آسوکا: شما را به جهنم دعوت می‌کنم؟ می‌خواهید با من مبارزه کنید؟
لیلی هم خودش می‌دانست که آسوکا نمی‌خواهد به لیلی کمک کند. اما آسوکا هیجان زده شده بود و درخواست لیلی را قبول کرد.
آسوکا: هر آن چه که برای بررسی جعبه پاندورا می‌خواهم را آماده می‌کنم و کمکتان می‌کنم؛ ولی بدانید که ما شریک نیستیم و برای رفتن به یک محل فقط با هم همکاری می‌کنیم.
لیلی: من می‌دانستم که پیش شما خواهم آمد. ما به زودی بزرگترین جنگجویان جهان خواهیم شد!
آسوکا: ما دو جنگجو نیستیم. ما فقط برای این سفر با هم همکاریم.
لیلی به آسوکا برچسب شریک رسمی تیم لیلی را داد و منظورش این بود که نفر اول این گروه لیلی است؛ اما آسوکا ناراحت شد و با مشت به پشت لیلی زد و گفت که نفر اول گروه آسوکا است. دوباره آسوکا و لیلی سر این موضوع با هم دعوا کردند و در هیچ یک از نسخه‌های تکن نتوانستند تا آخر کار با هم دوست بمانند.
سبک جنگیدن [
سبک جنگیدن آسوکا، سبک کاراته کازاما (Kazama) است که مانند سبک جنگیدن جون کازاما است.
لباس‌های آسوکا [
لباس ۱ [
مدل اول آسوکا لباس مدرسه‌ای او است. شلوار او یک شلوار راحتی سرمه‌ای است که هر چقدر به پایین شلوار نزدیک تر می‌شویم، شلوار بسیار گشادتر می‌شود. بلوز او هم سفیداست که در سمت چپ آن طرح گل زیبایی با رنگ سرمه‌ای وجود دارد. این لباس آستین کوتاه است و آستین‌های آن سرمه‌ای و کلفت است و در کمی مانده به آرنج، قرار دارد. هم چنین او یک دستکش معمولی دارد که روی آن سرمه‌ای و سفید است و روی آن یک طرح قرمز است و تاب بند اول انگشتان آسوکا می‌آید و دستکش در همان یک بند انگشتان،توسی است.
لباس ۲ [
آسوکا در مدل دوم خود، یک جلیقه براق آبی کم رنگ دارد که از شانه‌های او شروع می‌شود و تا اول‌های ران او تمام می‌شود. این جلیقه آبی کم رنگ، گردن و سینه و شکم آسوکا را نمی‌پوشاند و از پایین ناف تا اول ران‌های آسوکا را می‌پوشاند. اطراف این جلیقه، طرح‌های براق مشکی زیبایی دارد. هم چنین دور دست‌های آن که در شانه او تمام می‌شود، لایه نازک براق مشکی زیبایی است. هم چنین او یک لباس نیم تنه آبی پر رنگ دارد که یغه نسبتا معمولی دارد و از گردن تا قسمتی که بین ناف و گردن قرار دارد را، می‌پوشاند. کفش‌های او آبی و بنفش و مشکی و سفید است که بسیار طرح‌های در هم رفته‌ای دارد. دستکش او هم مانند کفش‌هایش، آبی و بنفش و مشکی و سفید است و بسیار طرح‌های در هم رفته‌ای دارد.
لباس ۳ [
آسوکا در مدل سومش، یک تاب زرد دارد که راه راه‌های نارنجی و قرمز دارد و تا حدودا کمی پایین تر از شروع نیم تنه پایین ادامه دارد. هم چنین او یک شلوار براق نارنجی جذب دارد که کاملا به پاهای او چسبیده‌است. او هم چنین چکمه پاشنه بلند براق مشکی دارد که تا حدودا کمی بالاتر از زانوهای او قرار دارد. او هم چنین یک شال گردن گرم و نارنجی و زرد وقهوه‌ای دارد که از دور گردن آسوکا بسته شده‌است و از آسوکا آویزان است. آخر این شال گردن دو توپ گرم و نارنجی و زرد و قهوه‌ای وجود دارد .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


زافینا (به انگلیسی: Zafina)‏ برای اولین بار در تکن ۶ معرفی شد و در همهٔ نسخه‌های بعدی تکن هم حضور داشت. او برای اولین بار در تریلر بازی تکن ۶، با آسوکا کازاما و جک - ۶ مبارزه کرد. او مدافع یک خانوادهٔ سلطنتی بود که توسط یک گروه مسلح، به شدت مورد حمله قرار گرفت.
زافینا به نظر می‌رسد که یک شخصیت سرد است. طرف مقابل زافینا قبل از مبارزه او رادتهدید کرده بود و به او گفته بود:"من به شما هشدار داده‌ام. این مبارزه برای شما گران تمام خواهد شد و باعث مرگ شما خواهد شد". اما با این حال به نظر می‌رسد که زافینا می‌خواهد زندگی حریف خود را نابود کند. زافینا به نظر می‌رسد یک ماموریت مهم دارد و آن از بین بردن دو ستارهٔ دنیا یعنی جین کازاماو کازویا میشیما است. زافینا از مبارزه لذت می‌برد و به نظر می‌رسد پس از انجام هر حرکت در مبارزه کمی می‌خندد.
با توجه به اتحادیهٔ زیستی اروپا، ملیت زافینا کشور هند است. با این حال ژاپنیها او را ژاپنی می‌دانند. با این حال زافینا برخی آیتم‌هایعربی (مانند پایین عربستان و موی عربی) از خود نشان می‌دهد و بسیاری از نام‌های حمله‌های او، ریشه‌های شرق میانه، از جمله نام‌های باستانی سومری، بابلی و دیگر خدایان بین النهرین (مثل انلیل، هارادا، اینانائی، تیامات و نامتار) دارد. با این حال کاتسوهیرو، تهیه کنندهٔ اجرائی تکن گفته‌است که:"او یک شخصیت زن از خاورمیانه است که با استفاده از هنرهای ترور باستانی مبارزه می‌کند".
بازی‌هایی که زافینا در آن‌ها بوده است؟
تکن ۶ در سال ۲۰۰۷ و تکن تگ تورنومنت ۲ در سال ۲۰۱۲.
تکن ۶ [
زافینا مدافع یک خانوادهٔ سلطنتی بود که توسط یک گروه مسلح، به شدت مورد حمله قرار گرفت. زافینا یک قدرت استثنایی معنوی دارد و از جوانی، یک جنگجو بوده‌است و برای حفاظت از قبر خانوادهٔ سلطنتی بزرگ شد. هنگامی که قبر خانوادهٔ سلطنتی به شدت مورد حمل قرار گرفت، زافینا در پاسخ از خود دفاعی موفقیت آمیز کرد و از بزرگان خانوادهٔ سلطنتی خواست تا او را به عنوان تنها قاتل قبیله منصوب کنند.
زافیما در زندگی عمومی خود، قدرت‌های معنوی خود را به عنوان Astrologist استفاده می‌کندشیطان پییگویی کرده‌است که زافینا ثروتمند خواهد شد و مورد تشویق خانوادهٔ سلطنتی قرار خواهد گرفت و بزرگان را هدایت خواهد کرد. بر اساس افسانه، زمانی که دو ستارهٔ شوم دنیا یعنی جین کازاما و کازویا میشیما در تماس آیند، مهر و موم سحر و جادویی که برای قرن‌ها خانوادهٔ سلطنتی را محافظت می‌کرده‌است، شکسته می‌شود و دنیا پایان می‌یابد.
زافینا پس از شنیدن این وحی، به سمت شرق زمین راه افتاد، در آن جایی که آن دو ستارهٔ شوم ملاقات می‌کنند. هدف زافینا این بود که قبل از هر گونه حادثه‌ای خطرناک که زمین را تهدید می‌کند، آن‌ها را متوقف کند.
فیلم در تکن ۶ [
زافینا در معبد آزآزل را شکست می‌دهد و به یک پیرمرد برخورد می‌کند که هندی بود. پیرمرد سر خود را تکان داد. پیرمرد معبد را ترک کرد و زافینا به معبد برگشت. سپس در پشت سرش بسته شد و همهٔ معبد فرو ریخت. هنوز هم معلوم نشده‌است که در معبد چه رخ داده‌است.
کمپین بین المللی حقوق بشر در سناریو [

بر خلاف بیشتر شخصیت‌های تکن ۶، زافینا رئیس کمپین بین المللی حقوق بشر در سناریو شده‌است. در عوض، زافینا از هم پیمانانلارس الکساندرسون است و ریون (شخصیت تکنبر ضد ارتش مبارزه می‌کند. بعد از این اتفاق‌ها زافینا به ویرانه‌های معبد که خانهٔ آزآزل است می‌روند .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

پرونده:Ttt2cgiAlisa.png

آلیسا بسکونوویچ (به انگلیسی: Alisa Bosconovitch)‏ (به ژاپنیアリサ・ボスコノビッチ)‏ یک شخصیت است که در تکن ۶ ظاهر شده‌است. او اندیشه ایجاد شده توسط دکتر Bosconovitch است که می‌تواند با جوانه جت مانند بال که در پشت او قرار دارد، موقع دعوا پرواز کمی پرواز کند؛ می‌تواند با جوانه اره که سلاح جنگ او محسوب می‌شود، با دیگران دعوا کند و می‌تواند در طول حرکت سر خود را کاملا حذف کند. او دارای موهای صورتی و چشمانی سبز است. لباس او شامل کفش‌های سفید، جوراب‌های سیاه و سفید، یک لباس ارغوانی و صورتی که به دامن می‌رسد، سینه بند او مانند دو رشته دور گردن او پوشش داده شده‌است، دو دستکش سفید که دست‌هایش را پوشش داده‌است، دو دستکش بنفش از ساعد دست تا نرم ترین قسمت دست می‌رسد و هم چنین دو گل سفید در موهای ا در سمت راست تعبیه شده‌است.
لباس دوم او شامل کفش‌های قرمز، جوراب سفید، یک لباس قرمز با دو راه راه سفید، یک مدال طلا و یک مدال سفید در زیر بلوز سفید آستین کوتاه و دستبندهای سفید در اطراف دست او است.
سبک مبارزه آلیسا سنبل رقص است که شبیه به سبک مبارزه امیلی لیلی است. شعار آلیسا این است:" ازدواج فولادی است که از یک خواب طولانی بیدار شده‌است ". Katsuhiro Harada، توسعه تکن و تهیه کننده اجرائی تکن ۶، او را به عنوان " یک ربات ایجاد شده در تصویر دختر دکتر Bosconovitch " می داند. با این حال، نوشته‌های مجله خود را در کمپین بین المللی حقوق بشر، این مفهوم را می رساند که بخشی از او ممکن است انسان باشد.
بر خلاف بسیاری از ربات‌ها، آلیسا دارای احساسات است. او فردی بسیار مهربان است. او به شیوه‌ای مودبانه صحبت می‌کند و نسبت به احساسات دیگران حساس استاو هم چنین ارزش‌های خانواده را می داند. او نمی‌خواهد با دشمنانش مبارزه کند و به آن‌ها آسیب بزند. بدیهی است، که او بسیار هوشمند است، که اغلب با اصطلاحات فنی صحبت می‌کند. در برخی از مواقع، زمانی که مردم به او می گویند که او یک ربات است، او این حقیقت را رد می‌کند و اصرار دارد که یک انسان است.
بازی هایی که آلیسا بسکونوویچ در آن ها بوده است؟
تکن 6 در سال 2007 و تکن تگ تورنومنت 2 در سال ۲۰۱۲ (میلادی).
 
آلیسا بسکونوویچ: دختر فرضی و ربات ساخته شده توسط دکتر بسکونوویچ
تکن ۶ [
در اعماق جنگل‌های سرسبز و پر رونق، مرکز تحقیقات واقع شده بود. این مرکز یک مرکز تحقیقاتی به نام Bosconovitch بود. این مرکز تحقیقات بسیار مهم بود، چون آن جا دارای تجهیزات مالی و نظامی برای حساس ترین گروه میشیما بود. کپسول روشن، که در آن یک دختر جوان به خواب کامل فرو رفته بود، واقع در هسته مرکز تحقیقات، یک اتاق که ارزشمندترین بخش آن بود. نام او: آلیسا بوسکنویچ بود که توسط دکترBosconovitch طراحی شد و به جین کازاما عرضه شد.
سفر آلیسا زمانی آغاز می‌شود که انسانی به نام لارس الکساندرسون، او را بیدار کرد. ناگهان شرکت G به آلیسا و لارس حمله کردند. آلیسا با استفاده از ارهٔ خود، آن‌ها را نابود کرد و سپس با لی چائولان، متحد شدند. لی چائولان علیه کازویا میشیما و شرکت G بود، درست مثل آلیسا و لارس. در پایان لارس و لی چائولان فهمیدند که آلیسا برای محافظت از جین کازاما ساخته شده بود. سپس آلیسا به لارس خیانت کردزافینا گفت که جین کازاما و کازویا میشیما، دو ستاره با ژن شیطانی بیدار هستند. زافینا گفت که برای پایان دادن به نسب میشیما، آزآزل باید بمیرد. ناگهان آزآزل طلایی جلوی لارس و جین کازاما ظهور کرد.
خیابان جنگنده X تکن [
در حال حاضر لارس الکساندرسون، رهبر کاریزماتیک سابق نیروی تکن است. در حال حاضر او باید پاندورا را نابود کند و از هر گونه جنگ نزدیک میان میشیما زایباتسو و شادالو، جلوگیری کند.
لارس: ما نباید بگذاریم که جعبهٔ پاندورا به دست هر کسی برسد. حتی در صورتی که بخواهیم آن را نابود کنیم.
آلیسا: در خدمت شما
آلیسا به منظور جلوگیری از هر دو سازمان برای بدست آوردن جعبهٔ پاندورا، از لارس درخواست کرد که در این ماموریت او را کمک کند.
لارس: آلیسا، ما در حال علامت زدن قلمرو دشمن هستیم.
آلیسا: درک
نبرد رقیب
همانطور که لارس در حال راه رفتن بود، متوجه شد که باتری آلیسا دارد کم می‌شود و باید آن را شارژ کند. ناگهان لارس می‌بیند بلانکا دارد بارهای الکتریکی تولید می‌کند و از بلانکا کمک می‌خواهد؛ اما بلانکا با عصبانیت خواستار لارس را رد می‌کند و لارس و آلیسا، بلانکا را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.
لارس و آلیسا، پاندورا را پیدا می‌کنند. لارس سعی کرد که به جعبه صدمه بزند اما حتی نتوانست یک خراش روی آن بیاندازد. سرانجام آلیسا نیز سر خود را داخل جعبه انداخت و با انفجار آن، جعبه هم منفجر شد. این برگی آشفته در برگه‌های ماموریت موفقیت آمیز لارس بود.
تکن تگ تورنومنت 2 [
آلیسا در تکن تگ تورنومنت 2، حضور دارد.
نسخه نخست تکن 3D [
آلیسا در نسخه نخست تکن 3هم، حضور دارد.
دیگر رسانه ها [
آلیسا به همراه لینگ اکسائویو، دو کاراکتر اتقام در مسیر خون هستند که در تکن 6، تکن تاژ تورنمنت 2 و نسخه نخست تکن 3D، حضور دارد.
نینا ویلیامز، در شرکت میشیما زایباتسو زیر دست رئیس این شرکت، جین کازاما استآنا ویلیامز، خواهر نینا ویلیامز نیز، در شرکت G، زیر دست رئیس شرکت، کازویا میشیما است. آنا ویلیامز و نینا ویلیامز، که با هم خواهر هستند، هر دو به دنبال اطلاعاتی درباره ی یک دانشجو به نام شین کامیا هستند. آنا ویلیامز، برای این موضوع، دانشجویی چینی به نام لینگ اکسائویو را به عنوان یک جاسوس، اعزام می کند و جین کازاما نیز، برای این موضوع، ربات انسان نما، آلیسا بوسکنویچ را اعزام کرد.
آلیسا اولین بار اکسائویو را زمانی دید که در اطراف مدرسه پیاده بود و اونیفورم مدرسه نپوشیده بود. شین کامیا دو بار اقدام به خودکشی کرد. اکسائویو هم این قضیه را فهمید و به آنا ویلیامز، ارائه داد. آلیسا، اکسائویو را در حال جاسوسی بود، دید و به او اتهام جاسوسی زد و اکسائویو به گفت:« تو در واقع یک ربات انسان نما هستی توسط میشیما زایباتسو اعزام شده و به دنبال اطلاعات درباره شین کامیا هستی.
وقتی شین دستگیر شد، آلیسا و اکسائویو با هم مبارزه کردند و اکسائویو آشکار ساخت که آلیسا یک ربات است.

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


نانسی - MI۸۴۷J (به انگلیسی: Nancy - MI847J)‏ یکی از غول‌های تکن است که برای اولین بار در تکن ۶ معرفی شد. این غول جایزه‌ای است و در تکن ۶ در مرحلهٔ آنا ویلیامز است که کسانی که به این مرحله رسیده باشند، می‌توانند این مرحله را با این شخصیت بروند.

نانسی - MI۸۴۷از چند اسم مخفف تشکیل شده‌است. با توجه به کتاب هنر در تکن ۶، نانسی دیتریش مدیر طراحی سری MI از رباتبود. او و چند تن دیگر توسط جک - ۴ در تکن ۵ کشته شدند. نام اول نانسی - MI۸۴۷یعنی Nancy، از نام اول این مدیر گرفته شده‌است. MI دو حرف اول خانواده میشیما (Mishama) است که در نام او قرار داده شده‌است. ۸۴۷ شمارهٔ مورد نظری بوده‌است که انتخاب شده‌است و J حرف اول کشور ژاپن (Japan) است.
نانسی - MI۸۴۷یک ربات غول پیکر است که توسط جین کازاما، مبارزه را یاد گرفت. نانسی - MI۸۴۷نمی‌تواند از هر گونه حمله جلوگیری کند ولی تا جایی که می‌تواند دفاع می‌کند. نانسی - MI۸۴۷شخصیت اختیاری قابل پخش در سناریوی کمپین بین المللیحقوق بشر در برج "هزاره" است.
بازی‌هایی که نانسی - MI۸۴۷در آن‌ها بوده است؟
تکن ۶ در سال ۲۰۰۷، تکن ۳بعدی در سال ۲۰۱۲.
 
تکن ۶ [
نانسی - MI۸۴۷برای اولین بار در تکن ۶ معرفی شد. او غول جایزه‌ای تکن ۶ است که در مرحله آنا ویلیامز، کسانی که به این مرحله رسیده باشند، می‌توانند این مرحله را با نانسی - MI۸۴۷بروند.
سؤال‌ها:
چرا نانسی - MI۸۴۷در مرحلهٔ آنا ویلیامز حضور دارد؟
تکن ۳بعدی [
نانسی - MI۸۴۷در تکن ۳بعدی هم حضور دارد.
سؤال‌ها:
نانسی - MI۸۴۷در تکن ۳بعدی چه نقشی دارد؟
سبک جنگیدن [
حمله‌های منظم نانسی - MI۸۴۷با استفاده از چیزهایی مانند موشک، اسلحه، ماشین و لیزر انجام می‌شود. نانسی - MI۸۴۷هم چنین می‌تواند گردن خود را گسترش بدهد. او می‌تواند کسانی را که در شعاع زیادی از او هستند را نابود کند. او هم چنین می‌تواند مانند جک - ۶ در تکن تگ تورنومنت بدن خود را بچرخاند. نانسی - MI۸۴۷به صورت "پایکوبی" حرکت می‌کند.
وقتی نانسی - MI۸۴۷شکست می‌خورد، درست کار نمی‌کند و در بدنش انفجارهای کوچک رخ می‌دهد.
لباس‌ها [
لباس اول [
نانسی - MI۸۴۷تنها یک لباس و مدل دارد و آن هم رنگ‌های روی بدن او است که مشکی و قرمز است. هم چنین او در دست چپش دارای اسلحه است.

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

گون (به ژاپنی: ゴン)‏ نام یک دایناسور کوچولوی خیالی، قهرمان مجموعه مانگایی به همین نام است.
گون شخصیتی رایانه‌ای در بازی تکن می‌باشد. او کاراکتری بازشدنی برای تکن ۳ است. او اهل ژاپن می‌باشد و توانایی‌های خارق العاده دارد.
از توانایی‌های او می توان به پرتاب کردن آتش و خارج کردن باد از شکم به منظور کم کردن قدرت حریف اشاره کرد.

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


یوشیمیتسو (به انگلیسی: Yoshimitsu)‏ یکی از شخصیت‌های ساختگی بازی رایانه‌ای تکن است. او از معدود شخصیت‌هایی است (به همراه پائول فینکس، هیهاچی میشیما و نینا ویلیامزکه در تمام نسخه‌های بازی حضور داشته است. او با داشتن شمشیر و ظاهری منحصربه‌فرد از شخصیت‌های بسیار خاص تکن محسوب می‌شود.
یوشیمیتسو، یکی از دوشخصیتی است که اجازه حمل سلاح در تکن را داشتند؛ نفر دوم که اجازه حمل سلاح در تکن را دارد، کونیمیتسو است. هر چند که یوشیمیتسو اجازه حمل سلاح در تکن ۲ را داشته اما مدام در نسخه های بعدی تکن، شمشیر او دارای جزئیات بیشتری می‌شود. به نظر می‌رسد محبوب ترین طراحی یوشیمیتسو در تکن ۳ بوده است.
بازی هایی که یوشیمیتسو در آن ها حضور داشته است:
تکن در سال ۱۹۹۴ (میلادی)، تکن ۲ در سال ۱۹۹۶ (میلادی)، تکن ۳ در سال ۱۹۹۸(میلادی)، سول کالیبر در سال ۱۹۹۸ (میلادی)،تکن رقابت کارتی در سال ۱۹۹۹(میلادی)، تکن تگ تورنومنت در سال ۲۰۰۰ (میلادی)، تکن ادونس در سال ۲۰۰۱، تکن ۴ در سال۲۰۰۲ (میلادی)، سول کالیبر ۲ در سال ۲۰۰۲(میلادی)، تکن ۵ در سال 2004، سول کالیبر ۳ در سال 2005، تکن ۶ در سال ۲۰۰۷،سول کالیبر ۴ در سال 2008، استریت فایتر در مقابل تکن در سال ۲۰۱۲(میلادیو تکن تگ تورنومنت ۲ در سال ۲۰۱۲ (میلادی).
تکن ۱ [
یوشیمیتسو، رهبر قبیله مانجی (Manji) است که آن قبیله، از ثروتمندان سرقت می‌کنند و آن ها را به فقیران می‌دهند. یوشیمیتسو وارد تکن ۱ شد به منظور دستبرد از گانریو(Ganryu) که این کار را کرد و از گانریو سرقت کرد و آن را بین فقرا تقسیم کرد. یوشیمیتسو همراه با قبیله مانجی بر اسب سوار هستند.
تکن ۲ [
دانشمندی به نام دکتر بوسکونوویچ که زمانی یوشیمیتسو را نجات داده است، توسط کازویا میشیما ربوده شد. یوشیمیتسو برای نجات دادن او، اصلاً توقف نمی‌کند. یوشیمیتسو برای نجات دادن دکتر بوسکونوویچ، وارد تکن ۲ می‌شود.
دکتر بوسکونوویچ که ربات انسان نما، آلیسا بسکونوویچ را به وجود آورده است، توسط هلی کوپتر ربوده شده است. یوشیمیتسو بر روی هلی کوپتر می‌پرد و از طریق سپر باد، به کابین خلبان وارد شده. یوشیمیتسو به همراه دکتر بوسکونوویچ به بیرون از هلی کوپتر می‌پرند و از زمین، هوا را می‌بینند که هلی کوپتر بدون موتوری که دکتر بوسکونوویچ را ربوده بود، منفجر شد.
تکن ۳ [
دکتر بوسکونوویچ، یک وسیله به نام ماشین خواب سرد اختراع کرده است که برای زندگی ابدی اختراع شده است. فناوری ماشین خواب سرد، هنوز اثبات نشده بود و برای حفظ دختر جوان دکتر بوسکونوویچ، که به طور ناگهانی درگذشت، مورد استفاده قرار گرفت. یوشیمیتسو هم همچنان پول جمع آوری می‌کرد و به عنوان رهبر قبیله مانجی، به فقیران کمک می‌کرد. او، از یک موجود مرموز پاتولوژیکی، رنج می‌برد و شگفت زده شد. دکتر بوسکونوویچ ادعا می‌کند که برای تکمیل ماشین خواب سرد، نیاز به خون اوگر دارد. به همین دلیل او وارد تکن ۳ می‌شوند.
یوشیمیتسو به اوگر حمله می‌کند و مقداری از خون او را، برای آزمایش روی موش آزمایشگاهی می‌گیرد. در قفس طول می‌کشد که دکتر بوسکونوویچ، یک جرعه خون به بدن موش آزمایشگاهی برساند؛ او این کار را می کند و به همراه یوشیمیتسو، منتظر می‌ماند که ببیند چه اتفاق برای موش آزمایشگاهی می افتد. لحظاتی بعد چشم موش شروع به درخشش می‌کند و دکتر بوسکونوویچ، بالاخره ماشین خواب سرد را تکمیل می‌کند.
تکن ۴ [
یوشیمیتسو به عنوان رهبر قبیله و حزب مانجی (Manji)، خود را مسئول فراهم کردن غذا، کمک های پزشکی و سرپناه به تعداد روز افزون پناهندگان سیاسی در سراسر جهان می‌داند. با کمبود بودجه و نیروی انسانی لازم، یوشیمیتسو تصمیم می‌گیرد بین قبیله مانجی و شرکت میشیما زایباتسو، اتحاد برقرار کند؛ به منظور این که خودش در مسابقات تکن ۴ شرکت کند و هیهاچی میشیما را شکست دهد و پول قهرمانی مسابقات را خرج بودجه و نیروی انسانی لازم کند.
وقتی کلمه پیروزی به میان آمد، اعضای قبیله مانجی دوباره به انتظار بودجه نشستند و گفتند که این بودجه در نهایت با برنده شدن یوشیمیتسو در تکن ۴ به دست خواهد آمد. یوشیمیتسو هم نمی‌توانست کاملاً به هیهاچی میشیما اعتماد کند. به دستور هیهاچی میشیما، تمام افراد میشیما مانور دادند.
یوشیمیتسو توسط هیهاچی میشیما و محافظانش، محاصره شد. هیهاچی اعلام کرد:" شما ممکن است در مسابقات تکن ۴ برنده شوید. اما من هرگز بین شرکت میشیما زایباتسو و قبیله مانجی اتحاد برقرار نمی‌کنم. افرادقبیله مانجی، چیزی به جز یک دسته از هنرمندان با وعده های دروغین نیستند ". یوشیمیتسو پاسخ داد:" کسانی که با شر گام بردارند، در نهایت با قضاوت مواجه خواهند شد. هیهاچی میشیما با صدای بلند می خندد تا این که یک دستگاه مخابرات به او خبر می دهد:" کسی به طاق مرکزی خزانه داری رسیده و هلی کوپتر را ربوده است؛ او مانند یوشیمیتسو بود. در همین میان، یوشیمیتسو به فرار از طریق پشت بام ساختمان اقدام کرده و فرار می‌کند. پس از این اتفاقات، هیهاچی میشیما فریاد می‌زند:" لعنت بر شما!"
تکن ۵ [
یوشیمیتسو دارد حرکت ویژه ای برای مبارزه با خشم برایان فیوری تمرین می‌کند. این حرکت او تقلید از طعنه زدن برایان فیوری است که یوشیمیتسو زانوی خود را بلند می‌کند و مشت خود را تکان می‌دهد؛ اما به جای خندیدن، بوی بد دهان خود را به برایان فیوری تحمیل می‌کند.
یوشیمیتسو رئیس حزب و قبیله مانجی و نینجا مفید است. او در طول مسابقات تکن ۴، برایان فیوری را زخمی می‌کند و او را به آزمایشگاه دکتر بوسکونوویچ می‌برد. هنگامی که یوشیمیتسو به آزمایشگاه دکتر بوسکونوویچ وارد می‌شود، متوجه می‌شود که تمام پزشکان و همکاران او مرده است. به همین دلیل و مرگ پزشکان و همکاران یوشیمیتسو در آزمایشگاه دکتر بوسکونوویچ، یوشیمیتسو وارد تکن ۵ می‌شود.
مرحله ۴ مبارزه با کلاغکلاغ سیاه، یوشیمیتسو را متهم می خواند و قصد دارد او را به چالش بکشد و می گوید که یوشیمیتسو یک نینجا نیست. کلاغ سیاه اعلام مبارزه با یوشیمیتسو را می‌دهد.
مرحله ۷ مبارزه با برایان فیورییوشیمیتسو برایان فیوری را می‌یابد و او را شکست می‌دهد.
مرحله نهایی مبارزه با جینپاچی میشیماجینپاچی میشیما به شکل انسان پشت سر یوشیمیتسو راه می‌رود و می‌گوید:" هدف من از بین بردن تمام وجود تو است.
تکن ۶ [
یوشیمیتسو در تکن ۶، تحت شدیدترین تغییر در سبک بازی خود می شود. در این نسخه تکن، یوشیمیتسو شمشیر خود را از دست می دهد و افراد قبیله مانجی او را وادار می‌کنند که با سبک کنجوتسو بجنگد که شامل دو شمشیر دوگانه و مبارزه با مشت خالص است.
در حالی که افراد قبیله مانجی به دنبال انتقام خود هستند، یوشیمیتسو متوجه می‌شود که شمشیر او یک تیغه نفرین شده است. یوشیمیتسو متوجه می شود که دیگر نمی‌تواند از این شمشیر خود استفاده کند و تصمیم به استفاده از یک تیغه دیگر به نام فوماکن(Fumaken) می‌گیرد. سپس او تصمیم می‌گیرد وارد تکن ۶ شود.
شمشیر جدید یوشیمیتسو یعنی فوماکن، "توانایی کنترل نفرین تیغه یوشیمیتسو" هم نامیده می‌شود.
در کمپین بین‌المللی حقوق بشر تکن ۶، یوشیمیتسو رئیس جزیره در کیگان (Kigan)است.
تکن تگ تورنومنت [
یوشیمیتسو در تکن تگ تورنومنت که در سال ۲۰۰۰ ساخته شد، همراه بسیاری از کاراکترهای دیگر تکن از جمله کونیمیتسو، در تکن تگ تورنمنت حضور دارد.
تکن تگ تورنومنت ۲ [
یوشیمیتسو، در تکن تگ تورنومنت ۲، به همراه ۴۹ کارکتر جدید و قدیمی تکن، از جمله کونیمیتسو، جون کازاما، اوگر، جینپاچی و جین کازاما حضور دارد.
تکن ادونس [
یوشیمیتسو در تکن ادونس که در سال ۲۰۰۱ ساخته شد نیز حضور دارد.
سول کالیبر [
در تبادل نظر پرنیان، خداوند ODA Nobunaga، رهبر قبیله مانجی، یعنی یوشیمیتسو را به قلعه خود دعوت می کند. او که بسیار پیر است، یوشیمیتسو را به عنوان قویترین جنگجو، به جای خود فرستاد. همانطور که انتظار می رود، پروردگار از قبیله مانجی درخواست کمک می کند. با این حال، پروردگار ترجیح می دهد در قلعه پنهان بماند. بنابراین یوشیمیتسو، چند روز در قلعه می‌ماند و سپس قلعه را ترک می‌کند. وقتی یوشیمیتسو بازگشت، متوجه شد که قبیله‌اش قتل‌عام شده است. به نظر می‌رسد که خداوند یک ارتش را آماده کرده بود تا اگر یوشیمیتسو از کمک کردن به او خودداری کند، به قبیله مانجی حمله کند؛ برای همین خداوند اصرار داشت که یوشیمیتسو به او کمک کند. بعد از این که یوشیمیتسو فقط برای چند روز در قلعه ماند، ابتدا قبیله بوشیمیتسو را قتل‌عام کرد و سپس در یک حمله وحشیانه، به یوشیمیتسو حمله کرد. یوشیمیتسو موفق شد که از یک رودخانه زیرزمینی فرار کند؛ رودخانه زیرزمینی که فقط افراد قبیله مانجی از آن مطلع بودند.
در حالی که در رودخانه زیرزمینی شناور بود، به یاد سلاحی افتاد که می تواند با او می تواند هر کسی را نابود کند. او تصمیم گرفت که آن سلاح را پیدا کند و انتقام خود و قبیله‌اش را بگیرد. او در غرب در جستجوی "سلاح نهایی" بود. طرح او انتقام در برابر خداوند Nobunaga بود. او در سفرع از سراسر جاهای وحشتناک عبور کرد. او از خداوند Nobunaga، حس نفرت و کینه داشت و قصد داشت انتقام خود و قبیله‌اش را از او بگیرد.
سول کالیبر ۲ [
هنگامی که یوشیمیتسو به قلعه رسید، قلعه عاری از هرگونه نشانه ای از زندگی بود. سپس قلعه را ترک کرد و شرارت کتانا را احساس کرد. پس او در یک سفر، به سرکوب انرژی منفی در شمشیر خود پرداخت. متأسفانه کتانا توسط وولدو (Voldo)، ربوده شده بود. به نظر می رسد که یوشیمیتسو دوباره اقدام به کمک فقیران کرده است. او دوباره ای برای سرقت اموال ثروتمندان و دادن آن ها به فقیران، نقشه کشید. یوشیمیتسو به گودال پول نفوذ کرد. همچنین او متوجه شد که روح تراوین، سرچشمه ی انرژی شیطانی شمشیر خود است. اگر چیز دیگری در جهان همانند همان شمشیر باشد، در دنیا مجاز نیست که وجود داشته باشد!

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


نینا ویلیامز (به انگلیسی: Nina Williams)‏ یکی از شخصیت‌های ساختگی سری بازی رایانه‌ای تکن که توسط شرکت نامکو ساخته شده‌است. او از معدود شخصیت‌هایی است (به همراه پال فینکس، هیهاچی میشیما و یوشیمیتسوکه در تمام نسخه‌های بازی حضور داشته است. او یک قاتل بی‌رحم است که برای اولین بار در اولین سری یعنی تکن ۱ ظاهر شد. او با خواهر کوچکتر خود آنا ویلیامز رابطه ناپایداری دارد و آن‌ها یکدیگر را به چشم یک رقیب می‌بینند. درباره داستان زندگی او و خواهرش آنا به بازی مقیاس مرگ می‌توان اشاره نمود
زندگینامه [
نینا و آنا در دوبلین، ایرلند به دنیا آمده و بزرگ شده‌اند. پدر آن‌ها ریچارد ویلیامز یک ایرلندی و زمانی آدمکش IRA بود، مادرشان هتر ویلیامز یک قهرمان آیکیدو بریتانیایی بود. آن‌ها از سنین کم هنرهای رزمی و سبک‌های مختلف مبارزه را از آن‌ها می‌آموختند. نینا هنرهای رزمی مربوط به آدمکشی، آیکیدو و تکنیک استخوان شکنی که به آن کوپو نیز می‌گویند را تمرین می‌کرد. گمان می‌شود آنا بیشتر از مادرش تکنیک‌های مبارزه را آموخته درحالی که نینا بیشتر از پدرش مبارزه را یادگرفته است. آنا به این نکته اشاره داشت که پدرشان همیشه او را بچه لوس خطاب می‌کرد و نینا را بیشتر از او دوست داشت.[۲او به سرعت تبدیل به یک قاتل حرفه‌ای شد و در سن ۲۰ سالگی در اولین مسابقه مشت‌آهنین ماموریت به قتل رساندن هیهاچی میشیما را به عهده داشت. در سن ۲۲ سالگی در تکن ۲ او ماموریت کشتن کازویا میشیما را داشت، اما آنا در کار او مداخله کرد و باعث شد در این راه با شکست مواجه شود. نینا بعد از موفق نشدن در کشتن او توسط میشیما دستگیر شد و به عنوان تست آزمایشی در پروژه "خواب سرد" دکتر بوسکونوویچ به نام آزمایش سرماشناسی مورد استفاده قرار گرفت. آنا نیز داوطلبانه درخواست کرد تا در خواب سرد قرار گیرد اما تقاضا داشت تا دقیقاً با نینا در یک زمان بیدار شود. چندین دلیل برای این کار آنا بیان شده، آنا تحمل زندگی بدون نینا را نداشته و دلش برای خواهر خوابیده خود تنگ می‌شده است و دلیل دیگر این است که سن آنا با گذشت زمان بالا می‌رفت در حالی که خواهر خود در سن ۲۲ سالگی مانده و جوان می‌ماند. آن‌ها ۱۹ سال بعد بیدار شدند
نینا در رسانه‌های دیگر [
نینا ویلیامز بر روی جلد بازی مقیاس مرگ
نینا همچنین در بازی مختص به خود مقیاس مرگ که در سال ۲۰۰۵ بر روی کنسول پلی‌استیشن ۲ منتشر شده، ایفای نقش می‌کند. جریان بازی درباره گذشته نینا و خواهرش آنا و چگونگی کشته شدن پدرشان ریچارد ویلیامز در زمان کودکی آن‌هاست. داستان مقیاس مرگ سال‌ها قبل از ورود نینا به اولین مسابقه مشت‌آهنین رخ می‌دهد. در بازگویی داستان بازی نشان داده می‌شود ریچارد ویلیامز با چندین گارد درگیر می‌شود و به نینا می‌گوید تفنگ یکی از گاردها که آن را به زمین انداخته بردارد، اما ترس و درنگ نینا باعث می‌شود آن گارد تفنگ را برداشته و به ریچارد شلیک می‌کند. در مقیاس مرگ نینا توسط سازمان سیا و ام‌آی۶ به قصد نفوذکردن به یک سازمان جنایی به نام "کومتا" که هدف آن نابودی جهان به وسیله سلاحی به نام سالاسیا است، استخدام می‌شود. جریانات بازی در یک کشتی دریایی لوکس به نام آمفتریت که توسط کومتا اداره می‌شود اتفاق می‌افتد. آنا به عنوان غول‌آخر بازی است که نینا باید با آن روبرو شود
نینا در فیلم پویانمایی تکن: د موشن پیکچر به عنوان یکی از شخصیت‌های منفی داستان حضور دارد. لی چائولان او را فریفته است و او را برای کشتن کازویا میشیما استخدام کرده تا به هدف خود که مالکیت بر میشیما زایباتسو است برسد. نینا به دفعات سعی در کشتن کازویا داشت اما در دفعه اول کازویا توانست بگریزد و بار دوم نیز توسط جون کازاما نجات پیدا کرد. در انتها نینا در قسمتی از جزیره که مسابقه در حال انجام بود، با آنا روبرو می‌شود
همچنین کاندیس هیلبرند که یک بازیگر و مدل آفریقای جنوبی است، در نقش نینا ویلیامز در فیلم سینمایی تکن که در سال ۲۰۱۰ اکران شده است ایفای نقش می‌کند. او در فیلم وارد مسابقات می‌شود و به عنوان یک آدمکش در کنار آنا، برای کازویا کار می‌کند. کازویا نینا و آنا را برای کشتن جین کازاما می‌فرستد اما مبارزه آن‌ها توجه کریستی مونتیرو را جلب می‌کند و این مسئله باعث گریختن نینا و آنا می‌شود. در زمین مبارزه جین، نینا را به عنوان یکی از آدمکش ها تشخیص می‌دهد و کریستی با شکست دادن نینا در رینگ مسابقه انتقام خود را می‌گیرد. برخلاف بازی تکن، نینا و آنا با هم رابطهٔ خوبی دارند و هیچ نسبتی نیز با استیو فاکس ندارند.
نینا همچنین در فیلم پویانمایی تکن: انتقام خون که وقایع آن در فاصله زمانی نسخه ۵ و ۶ اتفاق می‌افتد نیز حضور دارد. در ابتدای فیلم او سوار بر موتورسیکلتی است و با آنا مبارزه می‌کند. نینا به عنوان دوست و بادیگارد جین کازاما، برای میشیما زایباتسو کار می‌کند.
تاریخچه [
تکن ۱ [
نینا ترکیبی از مهارت‌های هنرهای رزمی را از والدین خود آموخته بود. او برای کشتن هیهاچی میشیما مالک مسابقات مشت‌آهنین فرستاده شد.
تکن ۲ [
استاد آیکیدو و تکنیک کوپو، او یک قاتل برای مردم ایرلند بود. اگرچه ماموریت نینا از بین بردن کارویا میشیما بود اما مساله شخصی او مبارزه با خواهر خود آنا و خاتمه دادن به این جریانات بود.
تکن ۳ [
در مسابقه قبلی او دستور به قتل رساندن کازویا میشیما را داشت اما آنا در کار او مداخله کرد و باعث شد در این راه با شکست مواجه شود. کمی بعد از این ماجرا هر دو خواهر توسط سازمان کازویا دستگیر شده و در آزمایش خواب سرد شماره ۲ دکتر بوسکونوویچ از آن‌ها استفاده شد. آن‌ها تا ۱۵ سال از خواب بیدار نشدند تا اینکه سازمان محرمانه هیهاچی تکن فورس، توانستند محل دفن خدای مبارزات را کاوش کنند. این روح غیرزمینی سبب بیدار شدن روح نینا شد و حالا او توسط خدای مبارزات کنترل می‌شد و به مانند یک روبات برای کشتن جین کازاما فرستاده شد.[۶]
تکن۴ [
بعد از مسابقه مشت‌آهنین ۲، میشیما زایباتسو از نینا به عنوان یک تست آزمایشی در پروژه خواب سرد استفاده کردند. ۱۵ سال بعد نینا از خواب بیدار شده و سومین مسابقه حاضر شد. او به مبارزات خود در مسابقات ادامه می‌داد در حالی که از فراموشی ناشی از خواب سرد رنج می‌برد. از آن موقع نینا خود را از دست میشیما زایباتسو پنهان کرد و روزهای خود را با ماموریت‌های آدمکشی سپری می‌کرد. او تا به آن روز قادر به یادآوردن حافظه‌ی خود درباره‌ی زندگی شخصییش و آنا نبود.
حالا او زنی بدون حافظه و خویشاوند نزدیک بود که فقط می‌توانست به خودش متکی باشد. از بین بردن هدف‌هایش تنها واقعیتی بود که او می‌توانست به آن تکیه کند. در یکی از روزها نینا هدف جدیدی از یکی از سازمان‌های مافیایی دریافت کرد. این بار هدف او قهرمان بکس دنیا، استیو فاکس بود. با کمی تحقیق نینا دریافت استیو فاکس هم در مسابقات مشت‌آهنین ۴ حضور دارد. او مصمم برای به پایان رساندن ماموریت خود وارد مسابقات شد
تکن ۵ [
گذشته او به مانند رازی باقی‌مانده بود و او زندگی خود را با آدمکشی سپری می‌کرد. اگرچه نینا بعد از گرفتن اطلاعات از اتحادیه باخبر شد که استیو فاکس پسر بیولوژیکی اوست، اما احساسات او عوض نشدند. کمی بعد، اتحادیه توسط یک کاراگاه هنگ‌کنگی به نام لی وولانگ از هم پاشید و بعد از این واقعه نینا دیگر انگیزه‌ای برای کشتن استیو نداشت. در عوض او تصمیم گرفت تمام تلاش خود را برای بدست آوردن گذشته‌اش به کار گیرد. نینا می‌دانست دیدن خواهرش آنا ممکن است به برگرداندن حافظه او کمک کند.
به محظ ملاقات با آنا، هر دو درگیر مبارزه‌ای با اسلحه‌های خود شدند. مبارزه آن‌ها یک روز به طول انجامید اما هیچ کدام موفق به شکست طرف دیگر نشدند، بنابراین تصمیم گرفتند دوباره در مسابقه مشت‌آهنین ۵ که بتازگی قرار بود برگزار شود با یکدیگر روبرو شوند
تکن ۶ [
بعد از شکست خواهر خود آنا، نینا دیگر هدفی را دنبال نمی‌کرد. جین کازاما که به تازگی رهبر جدید میشیما زایباتسو شده بود، او را به عنوان یکی از اعضای نیروهای ویژه و محافظ شخصی خود استخدام کرد. هنگامی که درگیری بین میشیما زایباتسو و جی‌کورپوریشن شدیدتر شد، میشیما زایباتسو ناقوس مسابقات مشت‌آهنین ۶ رو به صدا درآورد. نینا نیز تصمیم گرفت وارد مسابقات شود تا هرکسی را که به مانند تهدیدی برای جین باشد، نابود سازد
استریت فایتر کراس تکن [
نینا یک آدمکش حرفه‌ای بود که بدون انتخب مشتریانش کار می‌کند. او یک انسان بی‌رحم و سنگدل است که به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهد سر راهش قرار بگیرد. در گذشته او موفق به کشتن کازویا میشیما نشد و در این راه شکست خورد، در عوض او به طور ناگهانی مقابل او ظاهر شد و برای بدست آوردن یک جعبه مرموز با او شروع به همکاری نمود
سبک مبارزه [
شهرت نینا در استفاده متحورانه از ضربه‌های نفوذپذیر و انعطاف پذیر آن می‌باشد که شخصیت نینا را برای همه گروه از بازیکنان هیجان انگیز و دلپذیر می‌سازد. نینا از همان ابتدا به دلیل سرعت بالا، ضربات کشنده و گرفتن‌های زنجیروار طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. قدرت او با بیشتر شخصیت‌های بازی برابری می‌کند، او قادر به جاخالی دادن و گرفتن بدل ضربات حریف نیز است. ضربات دنباله دار او نیز بسیار حرفه‌ای، قوی و کشنده هستند. اگرچه اجرای گرفتن‌های زنجیروار او کمی دشوار است و به دقت بالایی نیاز دارد

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

File:Marshall-Law.png

مارشال لا (به ژاپنی: マーシャル・ロウ Māsharu Rou)‏ یکی از شخصیت‌های ساختگی سری بازی رایانه‌ای تکن که توسط شرکتنامکو ساخته شده‌است. شخصیت او برگرفته از بروس لی است و بسیاری از حرکات، فنون رزمی و حتی صدای او در هنگام اجرای برخی از فنون رزمی بسیار به بروس لی شباهت دارد. او پدر فورست لا دیگر شخصیت تکن است که همانند مارشال لا شباهت بسیار زیاد از لحاظ ظاهر و تکنیک مبارزه به بروس لی دارد و تنها در چندین قسمت از مجموعه تکن به جای او ایفای نقش می‌کند. او در اولین قسمت از سری تکن معرفی شد و بعد از آن در تمام قسمت‌ها بجز تکن ۳ و تگ تورنومنت حضور داشته‌است. همچنین مارشال لا دراربان رین، دیگر بازی مبارزه‌ای شرکت نامکو در کنار پال فینکس حضور دارد .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

پرونده:Ttt2cgiXiaoYu.png

لینگ شائویو (به چینی )‏ یکی از شخصیت‌های ساختگی بازی رایانه‌ای تکن است. لینگ نام خانوادگی او و شائویو نام او است. او اولین بار در تکن ۳ در سال ۱۹۹۷ معرفی شد و در تمام نسخه‌های بعدی تکن حضور دارد.
شائویو در چین متولد و بزرگ شده است. او دانش‌آموز دبیرستان پلی‌تکنیک شرکت میشیما زایباتسو است. او در این دبیرستان، با افرادی همچون جین کازاما و میهارو هیرانو، هم شاگردی بوده‌است. در تکن ۴، شائویو عاشق جین شد و آرزو داشت به او ملحق شود و در کنار او باشد.
نسبت‌های فامیلی:
جین کازاما: هم شاگردی یا عشق
میهارو هیرانو: دوست و هم شاگردی او
وانگ جینری: یکی از بستگان و استاد او
پاندا: از او محافظت می‌کرد و برای او به مانند بادیگار می‌ماند
سبک مبارزه [
سبک مبارزه شائویو، هاک شو و هیکاکن  است که شبیه مبارزه برخی از بستگانش مانند وانگ جینری است و در زندگی واقعی، تسلط بر سبک مبارزه خود را یاد گرفت و انعطاف پذیری (مثل هنر ققنوس، چنگال ققنوس، بال‌زدن، چیدمان جلو/عقب) داشت.
تکن ۳ [
شائویو در ۱۶ سالگی دوست داشت که یک پارک تفریحی در چین بسازد. حتی در سنین پایین هم او پارک تفریحی را دوست داشت. یک پارک تفریحی پر از رنگ شادی که نامش «سرزمین شائویو» باشد.
در حالی که در تعطیلات خود در هنگ کنگ همراه خانواده‌اش بود، متوجه شد که یک کشتی بادبانی با نام میشیما زایباتسو، از آن جا می‌گذرد. او فهمید که خانواده میشیما زایباتسو بسیار قدرتمند و ثروتمند هستند و به دنبال کشتی رفت تا رویای ساخت یک پارک تفریحی در چین را، به واقعیت برساند. شائویو خانواده‌اش را ترک کرد و دنبال آن کشتی رفت.
شائویو به داخل کشتی رفت و هیهاچی میشیما را تهدید به ضرب و شتم کرد. هیهاچی به او گفت که اگر در مسابقات تکن ۳ قهرمان شود، پول زیادی بدست می‌آورد و می‌تواند با آن پارک تفریحی خود را بسازد. بنابراین شائویو به این دلیل و برای این که پارک تفریحی خود را شائویو بنامد از این موضوع بسیار خوش حال شد و پاندا را استخدام کرد تا به او مبارزه یاد بدهد.
هیهاچی به وعده‌اش عمل کرد و یک پارک تفریحی مجهز و باشکوه در چین ساخت. شائویو انتظار داشت که این پارک پر از شادی و رنگ باشد و نامش «سرزمین شائویو» باشد. اما هیهاچی یک پارک تیره با رنگ‌های بد ساخت و نامش را سرزمین هیهاچی گذاشت و خندید. شائویو از این موضوع بسیار عصبانی شد و ضربان قلب هیهاچی تند و سریع شد.

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


کینگ (به انگلیسی: King)‏ نام یکی از شخصیت‌های ساختگی بازی رایانه‌ای تکن می‌باشد. او برای اولین بار در نخستین سری تکن حضور پیدا کرد و در تکن ۲ نیز بازگشت. در حقیقت دو کینگ در سری تکن وجود دارند که هر دوی آن‌ها در مسابقات ماسک جگوار به صورت دارند. کینگ یک کشتی‌کج کار مکزیکی است که برای حمایت از یتیم‌خانه خود، به مبارزه می‌پردازدآرمور کینگ دوست و رقیب کینگ می‌باشد. بعد از دومین مسابقه کینگ توسط اوگر مورد حمله قرار گرفته و کشته می‌شود. در تکن ۳ کینگ ۲ جایگزین او می‌شود.

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

پال فینکس (به انگلیسی: Paul Phoenix)‏ یکی از شخصیت‌های ساختگی سری بازی رایانه‌ای تکن که توسط شرکت نامکو ساخته شده‌است. او از معدود شخصیت‌هایی است (به همراه نینا ویلیامز، هیهاچی میشیما و یوشیمیتسو) که در تمام نسخه‌های بازی حضور داشته است. پال یکی از شخصیت‌های اصلی این سری می‌باشد که هدف او تبدیل شدن به سرسخت ترین مبارز جهان است. ملیت او آمریکایی است .

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

پرونده:Eddy.png

ادی گوردو شخصیتی در بازی تکن می‌باشد او از قدرت‌های ویژه ای برخوردار است شیوه مبارزه او تقلید از مارسلو کاورینها پریرامی‌باشد او در این بازی با شخصیت‌های کازویا میشیما و آنا ویلیامز درگیری بسیار دارد. ادی گوردو برای اولین بار در تکن 3 ظاهر شد. در تکن 4 و تکن 5 او ناپدید شد و کریستی مانترو جایش را به خوبی پر کرد.
ادی برای این که قاتل پدر و مادر خود را پیدا کند، وارد تکن 3 شد. او در تکن 4 هم ناپدید بود و هنوز داشت به دنبال قاتل پدر و مادرش می گشت.
ادی به طور کلی آرام و جدی است.

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

پرونده:450px-TTT2U Jin CG.png

جین کازاما(به ژاپنی: 風間 仁 Kazama Jin)‏ یک شخصیت ساختگی در سری بازی مبارزه‌ای تکن است که اولین بار در بازی تکن ۳معرفی شد. جین پسر کازویا میشیما و جون کازاما است. او در سال ۱۹۹۷ رتبه سی‌وپنجم در مجموعه قهرمان همراه با دو شخصیت از مبارزان خیابانی انتخاب شد. او پس از آموزش توسط پدربزرگش هیهاچی میشیما، برای انتقام از قاتل مادرش بعنی اوگر، وارد تکن شد. با این حال، جین دارای یک ژن شیطانی بود که از پدرش کازویا میشیما به ارث برده بود. در پایان تکن ۳ و شکست اوگر توسط جین کازاما، جین کازاما، هیهاچی میشیما به نوه‌اش جین تیر زده و وقتی مطمئن شد مرده است، ژن شیطانی جین برای اولین بار فعال شد و قصد کشتن هیهاچی را داشت ولی او را با چند ضربه پرتاب کرد و پر زد و رفت و در تکن ۵، یک شخصیت جدید به نام دویل جین(جین شیطان) ایجاد کرد.
دویل جین همان جین کازاما است با این تفاوت که دویل جین، دو بال و دو شاخ درآورده است و بدنش طوری دیگر شده و فن های جدید به کار می برد و چشمانش قرمز شده است
جین شیطان [
پدر جین کازاما، کازویا میشیما و مادرش جون کازاما و پدربزرگش هیهاچی میشیما بودند. وقتی که مادر جین حامله بود متوجه شد که کازویا با شیطان پیمان بسته و آلوده به ژن شیطانی شده و به همین دلیل پدر و مادر جین با هم مبارزه می‌کنند که کازویا شکست می‌خورد و جون کازاما، به محلی دور افتاده که هیچ کس نمی‌شناسد رفته و آنجا جین را به دنیا آورده و بزرگ می‌کند، در حالی که کازویا از حامله بودن همسرش خبر نداشت.
جون کازاما به جین سبک جنگیدن خانواده ی کازاما را آموزش می‌دهد. جون کازاما متوجه می‌شود که اوگر یعنی شیطان بزرگ، کسی که می‌خواهد تمام مبارزان را نابود کند و خودش به قدرت برتر برسد، دنبال جین می‌گردد چون جین ژن شیطانی از پدرش کازویا به ارث برده و اوگر برای تزریق آن ژن ها به خودش دنبال جین می‌گردد. جون از این قضیه باخبر شد و به جین گفت که هر لحظه ممکن است اوگر به ما حمله کند. اگر این اتفاق افتاد به پیش پدربزرگت هیهاچی میشیما برو و بگو که پسر کازویا هستی. چند روز پس از تولد ۱۵ سالگی جین در یک شب طوفانی، اوگر به خانه ی آن ها حمله کرد. جون کازاما جلوی اوگر ایستاد و از جین دفاع کرد. جین که شاهد مبارزه ی سرسخت مادرش با اوگر بود برای کمک به مادرش به سمت اوگر حمله کرد ولی وقتی به اوگر برخورد کرد، اوگر با دستش محکم به بازوی چپ جین زد و او را پرتاب کرد. جین بیهوش شد و دیگر متوجه چیزی نشد.
هنگامی که جین به هوش آمد دید که خونش با خون او یکسان شده و هیچ اثری هم از مادرش نیست. او متوجه شد که زمان برخورد با اوگر، علامت شیطان بر روی دستش حک شده. جین همانطور که بازویش را که درد فراوانی داشت گرفته بود، قسم خورد که انتقام مرگ مادرش را از اوگر بگیرد. جین پیش پدربزرگش هیهاچی میشیما رفت و گفت که پسر کازویاست. هیهاچی در این باره چیزی به کازویا نگفت و جین را به مدت ۴ سال آموزش داد. جین ۱۹ ساله دیگر به پدربزرگش بسیار اعتماد داشت.
هیهاچی مسابقات مشت آهنین ۳ به عبارتی تکن ۳ را برگزار کرد هم چنین اوگر را هم به آن مبارزه دعوت کرد. جین که حالا برای مبارزه آماده شده بود، قصد داشت انتقام مادرش را از اوگر بگیرد. جین وارد مسابقه شد و تمام رقبایش را شکست داد تا این که با ترواوگر در فینال مسابقه رو به رو شد. هنگامی که ترواوگر را دید، تمام گذشته‌اش از جلوی چشمانش رد شد و مشغول مبارزه با او شد. مبارزه ی آن ها چند ساعت طول کشید که در نهایت جین ترواوگر را شکست داد. در همین هنگام هیهاچی به همراه جند تا از سربازانش به سمت جین رفتند و هیهاچی به جین شلیک کرد! جین روی زمین افتاد و هیهاچی که مطمئن شد او مرده است، خواست که از سالن بیرون برود اما در همین هنگام، ژن شیطانی جین که از پدرش به ارث برده بود، برای اولین بار فعال شد و جین دوباره زنده شد. و تبدیل به دویل جین (جین شیطان) شد. جین به هیهاچی حمله کرد و قصد کشتن او را داشت ولی با چند ضربه هیهاچی را پرتاب کرد و بال های بزرگ مشکی اش را باز کرد و از آن جا خارج شد و هیهاچی مات و مبهوت مانده بود.
مشخصات جین کازاما [
قد در تکن ۵: ۱۸۰ سانتی متر
قد در تکن ۶: ۱۸۵ سانتی متر
وزن: ۷۵ کیلوگرم
سن در تکن ۳: ۱۹ سال
سن در تکن ۴ و تکن ۵: ۲۱ سال
سن در تکن ۶: ۲۲ سال
شغل در تکن ۳: دانش آموز
شغل در تکن ۴ و تکن ۵: بیکار
شغل در تکن ۶: رئیس شرکت میشیما زایباتسو
مورد علاقه ها: مادرش جون کازاما - عمویش لارس الکساندرسون - دوست صمیمی اش هوارانگ
تنفرات: پدرش کازویا میشیما - پدربزرگش هیهاچی میشیما - دویل جین - شیطان - خون و ژن شیطانی - خانواده - میشیما - دروغ - اوگر - آزازل
سرگرمی ها: قدم زدن در جنگل - به یادآوری خاطرات مادرش - حمام کردن - پیاده روی
سبک مبارزه: کاراته سنتی به سبک کازاما - کاراته پیشرفته میشیما - مقداری از سبک خودش - جودو

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

پرونده:Kazuya mishima.png

کازویا میشیما(به انگلیسی: Kazuya Mishima)‏ (به ژاپنیみしま かずや)‏ شخصیت بازی رایانه‌ای تکن می‌باشد. او پسرهیهاچی میشیما و پدر جین کازاما و همسر جون کازاما می‌باشد. او با شخصیت‌های هیهاچی میشیما، جین کازاما، لی چائولین، دویل جین و ادی گوردو درگیری دارد. اولین حضور او در تکن ۱ بود و در همه سری تکن‌ها به جز تکن ۳ حضور داشت.
دلیل غیبت او در تکن 3 این بود که او مرده است اما پس از حضور در تکن 4 ثابت شد که مرگ کازویا میشیما، یک شایعه بوده و او نمرده است.
او پدر جین کازاما است و به نظر می رسید به هنگام بالارفتن از نردبان، فوت می کند اما پس از حضور در تکن 4، ثابت شد که او زنده است. او نوه جینپاچی میشیما است و حاصل رابطه او با جون کازاما، پسری قهرمان به نام جین کازاما بود. او یک برادر ناتنی به نام لارس الکساندرسون دارد که بیشتر عمر خود از وجود او بی خبر بوده و در تکن 6 او را پیدا کرد.
کازویا میشیما، در واقع بسیار ضعیف، ناتوان و ترسو است و قربانی سوء استفاده های پدرش هیهاچی میشیما است.
پدر جین کازاما، کازویا میشیما و مادرش جون کازاما و پدربزرگش هیهاچی میشیما بودند. وقتی که مادر جین حامله بود متوجه شد که کازویا با شیطان پیمان بسته و آلوده به ژن شیطانی شده و به همین دلیل پدر و مادر جین با هم مبارزه می‌کنند که کازویا شکست می‌خورد و جون کازاما، به محلی دور افتاده که هیچ کس نمی‌شناسد رفته و آن جا جین را به دنیا آورده و بزرگ می‌کند، در حالی که کازویا از حامله بودن همسرش خبر نداشت.
جون کازاما به جین سبک جنگیدن خانواده ی کازاما را آموزش می‌دهد. جون کازاما متوجه می‌شود که اوگر یعنی شیطان بزرگ، کسی که می‌خواهد تمام مبارزان را نابود کند و خودش به قدرت برتر برسد، دنبال جین می‌گردد چون جین ژن شیطانی از پدرش کازویا به ارث برده و اوگر برای تزریق آن ژن ها به خودش دنبال جین می‌گردد. جون از این قضیه باخبر شد و به جین گفت که هر لحظه ممکن است اوگر به ما حمله کند. اگر این اتفاق افتاد به پیش پدربزرگت هیهاچی میشیما برو و بگو که پسر کازویا هستی. چند روز پس از تولد ۱۵ سالگی جین در یک شب طوفانی، اوگر به خانه ی آن ها حمله کرد. جون کازاما جلوی اوگر ایستاد و از جین دفاع کرد. جین که شاهد مبارزه ی سرسخت مادرش با اوگر بود برای کمک به مادرش به سمت اوگر حمله کرد ولی وقتی به اوگر برخورد کرد، اوگر با دستش محکم به بازوی چپ جین زد و او را پرتاب کرد. جین بیهوش شد و دیگر متوجه چیزی نشد.
هنگامی که جین به هوش آمد دید که خونش با خون او یکسان شده و هیچ اثری هم از مادرش نیست. او متوجه شد که زمان برخورد با اوگر، علامت شیطان بر روی دستش حک شده. جین همانطور که بازویش را که درد فراوانی داشت گرفته بود، قسم خورد که انتقام مرگ مادرش را از اوگر بگیرد. جین پیش پدربزرگش هیهاچی میشیما رفت و گفت که پسر کازویاست. هیهاچی در این باره چیزی به کازویا نگفت و جین را به مدت ۴ سال آموزش داد. جین ۱۹ ساله دیگر به پدربزرگش بسیار اعتماد داشت.
هیهاچی مسابقات مشت آهنین ۳ به عبارتی تکن ۳ را برگزار کرد هم چنین اوگر را هم به آن مبارزه دعوت کرد. جین که حالا برای مبارزه آماده شده بود، قصد داشت انتقام مادرش را از اوگر بگیرد. جین وارد مسابقه شد و تمام رقبایش را شکست داد تا این که با ترواوگر در فینال مسابقه رو به رو شد.
هنگامی که ترواوگر را دید، تمام گذشته‌اش از جلوی چشمانش رد شد و مشغول مبارزه با او شد. مبارزه ی آن ها چند ساعت طول کشید که در نهایت جین ترواوگر را شکست داد. در همین هنگام هیهاچی به همراه جند تا از سربازانش به سمت جین رفتند و هیهاچی به جین شلیک کرد! جین روی زمین افتاد و هیهاچی که مطمئن شد او مرده است، خواست که از سالن بیرون برود اما در همین هنگام، ژن شیطانی جین که از پدرش به ارث برده بود، برای اولین بار فعال شد و جین دوباره زنده شد. و تبدیل به دویل جین (جین شیطان) شد. جین به هیهاچی حمله کرد و قصد کشتن او را داشت ولی با چند ضربه هیهاچی را پرتاب کرد و بال های بزرگ مشکی اش را باز کرد و از آن جا خارج شد و هیهاچی مات و مبهوت مانده بود.
بازی هایی که کازویا میشیما در آن ها بوده است:
تکن در سال ۱۹۹۴ (میلادی)، تکن 2 در سال ۱۹۹۵ (میلادی)، تکن تگ تورنومنت در سال ۱۹۹۹ (میلادی)، تکن 4 در سال2001، تکن 5 در سال 2004، تکن 6 در سال 2007، خیابان جنگنده X تکن در سال ۲۰۱۱(میلادیو تکن تگ تورنومنت 2 در سال ۲۰۱۲ (میلادی)
نسبت های فامیلی:
کازویا میشیما: نوه جینپاچی میشیما
کازویا میشیما: پسر هیهاچی میشیما
کازویا میشیما: پسر کازومی
کازویا میشیما: همسر جون کازاما
کازویا میشیما: پدر جین کازاما
کازویا میشیما: همسر خواهرزاده آسوکا کازاما

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|

هیهاچی میشیما {ژاپنی|三島 ، به انگلیسی:Heihachi Mishima}} شخصیتی ساختگی در سری بازی رایانه ای تکن می‌باشد. او از معدود کسانی است که در تمامی سری تکن حضور داشته است. او کاراته کاری قهار و موسس گروه تکن فورس است، گروهی که دارای افرادی ماهر است که تربیت شده ی خود او هستند. هیهاچی در تکن ۱ و تکن ۴ نقش غول آخر را ایفا می‌کند.

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|


کریستی مانترو (به انگلیسی: Christie Monteiro)‏ (به ژاپنی: クリスティ・モンテイロ)‏ از کاراکترهای بازی تکناست که برای اولین بار در تکن 3 ایفای نقش کرد و تا آخرین سری تکن یعنی تکن 6 حضور دارد. ملیت او برزیلیاست. او شاگرد ادی گوردو است و برجسته ترین مبارز Capoeira در تکن است و به خوبی جای ادی را پر کرده است. او برای پیدا کردن ادی وارد تکن 4 شد و برای نجات پدربزرگش از بیماری علاج ناپذیر، که درمان آن دستمیشیما زایباتسو بود، وارد تکن 5 شد و سپس وارد تکن 6 شد. شرکت Namco ابتدا می خواست در تکن 3، یک مبارز Capoeira زن بسازد اما آخر تصمیم گرفته شد ادی را بسازند. ام پس از استقبال مردم از ادی Namco دوباره تصمیم گرفت یک Capoeira زن بسازد. با چشم های بادامی قهوه ای، پوست برنزه، شکل انحنا و لباس هایی که توجه همه را به خود جلب کند، اضافه کردن زیبایی زیاد به کریستی بود. بازی هایی که کریستی مانترو در آن ها بوده است: تکن 4 در سال 2001، تکن 5 در سال 2004، تکن 6 در سال 2007، تکن تگ تورنومنت 2 در سال ۲۰۱۲ (میلادی). نسبت های فامیلی: کریستی مانترو: نوه پدربزرگش هو چی میونگ کریستی مانترو: تحت سرپرستی ادی گوردو در طول زندان پدربزرگش تکن 4 [ کریستی نوه استاد Capoeira است که که در طول حبس در زندان، به ادی گوردو مبارزه به سبک Capoeira را تدریس کرد؛ در حالی که ادی در زندان قسم خورد که هنرCapoeira را به فرزند استادش، کریستی مانترو منتقل کند. ادی پس از بازگشت خود از تکن 3، در مدت کوتاهی کریستی را پیدا کرد و به او مبارزه به سبک Capoeiraآموخت. پس از دو سال سرپرستی کریستی توسط ادی، ادی کریستی را به یک جنگجوی قابل توجه تبدیل کرد. اما پس از آن ادی به طور ناگهانی ناپدید شد و برای کریستی پیغام گذاشت که :« من باید انتقام مرگ پدرم را از مسئول مرگش بگیرم .» کریستی بسیار ناراحت شد و برای پیدا کردن ادی وارد تکن 4 شد. کریستی مانترو، هیهاچی میشیما را در تکن 4 شکست داد. مردم در حال تشویق او شدند و از آن عکس گرفتند و درباره ی پیروزی او با او مصاحبه کردند. مردی با کت و شلوار راه رفت و جایزه طلایی کریستی که مانند سر هیهاچی می ماند را به کریستی تقدیم کرد. کریستی در همین میان ادی را می بیند که به او زنجیر بستند و دارند آن را می برند، که کریستی دو بار فریاد می زند "ادی". بار دوم ادی متوجه می شود که او کریستی است. کریستی به سمت ادی می رود و ادی را در آغوش می گیرد و ادی با بازویی که به آن زنجیر نبسته بودند، کریستی را در آغوش می گیرد. کریستی می گوید "ادی" و سپس ادی لبخند می زند. سوال ها: آیا در زمان زندان بودن پدربزرگ کریستی، کریستی و ادی گوردو با هم رابطه داشتند؟ آیا کریستی و ادی عاشق هم بودند؟ ادی چگونه در دو سال توانست کریستی را به یک جنگجوی قابل توجه تبدیل کند؟ چرا ادی ناگهانی ناپدید شد و چرا فقط برای کریستی یک پیغام گذاشته بود؟ پس از ناپدید شدن ادی، کریستی برای این به دنبالش می گشت که سرپرستش بوده است یا عشقش بوده است؟ چرا ادی را دستگیر کرده بودند؟ تکن 5 [   کریستی مانترو در مبارزه در تکن 5 بالاخره پدربزرگ کریستی، از زندان آزاد شد ولی بسیار ضعیف شده بود و یک بیماری علاج ناپذیر گرفته بود و فقط درمان آن دست میشیما زایباتسو بود. کریستی برای نجات پدربزرگش، وارد تکن 5 شد. کریستی در تکن 5 چند مبارزه می کند. مرحله 4 مبارزه با بروس اروین: بروس اروین درباره کریستی می گوید:« این مسابقه قطعاً برای من ساده است و کریستی به راحتی از من شکست خواهد خورد .» کریستی در پاسخ گفت:« من شک دارم که فکر شما درست باشد .» بروس گفت:« واقعاً فکر می کنی هنر Capoeira تو می تواند در برابر ضربات من مقاومت کند ؟» بروس زانو و یک دست خود را بالا می برد تا کریستی را به زمین بزند اما کریستی قبل از ضربه او بروس را به زمین می زند. بروس گفت :« بردن کریستی بسیار سخت است. حرکات رقص او نمی‌گذارد هیچ کس او را شکست دهد. این حرکات رقص کریستی مرا شکست داد .» کریستی لبخند می زند و از آن جا می رود. مرحله 7 مبارزه با ادی گوردو: ادی می گوید:« کریستی بیش از حد خطرناک است و به کریستی می گوید چگونه می خواهی در استادت را شکست بدهی ؟» ولی کریستی توجهی به حرف او نکرد و ادی را شکست داد. مرحله پایانی مبارزه با جینپاچی میشیما: اما کریستی در بازی پایانی از جینپاچی میشیما شکست خورد و نتوانست قهرمان مسابقات شود. پس از شکست کریستی در تکن 5 توسط جینپاچی میشیما، کریستی نتوانست پدربزرگش را به مرکز پزشکی میشیما زایباتسو منتقل کند. سوال ها: کریستی چگونه توانست جلوی استادش ادی گوردو بایستد و او را شکست بدهد؟ چرا کریستی نتوانست جینپاچی میشیما را شکست بدهد؟ تکن 6 [ کریستی پس از شکست در تکن 5 توسط جینپاچی میشیما، امیدش را برای نجات پدربزرگش از دست داد و به خانه برگشت. به محض ورود به خانه متوجه شد که نه تنها پدربزرگش را از دست داده است بلکه ادی گوردو نیز آن جاست. کریستی گیج و ناامید و سرگردان، تصمیم می گیرد پدربزرگش را به مرکز پزشکی میشیما زایباتسو منتقل کند. کریستی به منظور پیدا کردن محل دقیق بیمارستان میشیما زایباتسو، وارد تکن 6 می شود. سرانجام پدربزرگ کریستی مرد. کریستی در یک قبر با یک تابوت ایستاده بود که پدربزرگش بود و جان خود را از دست داده بود. ناگهان ادی از راه رسید و در کنار کریستی ایستاد. نام اصلی پدربزرگ کریستی هو چی میونگ بود. سوال ها: کریستی به محض ورود به خانه، با دو اتفاق خوب و بد پیدا شدن ادی گوردو و از دست دادن پدربزرگش، خوش حال شد یا ناراحت شد؟ تکن:ویرایشگری سه بعدی [ کریستی در تکن 3به یک شخصیت کاملاً برجسته تبدیل خواهد شد. سوال ها: آیا گرافیک کریستی در تکن 3نسبت به تکن 6 بهتر شده است؟ تکن تورنمنت دونفره 2 [ کریستی مانترو در تکن تگ تورنومنت 2 کریستی در تکن تگ تورنومنت 2، یک شخصیت کاملاً برجسته است. او با ادی گوردو، پرتغالی صحبت می کند. زبان مادری کریستی، پرتغالی است. کریستی در حال جستجوی ادی است. لی وولانگ هم برای بخشی از تحقیقات خود در جستجوی ادی است و نیروهای میشیما زایباتسو، در جستجوی پاندورا در قطب جنوب هستند. لی وولانگ گفت:« نمی‌دانم شایعات درست است یا نه. آیا ادی دوباره ناپدید شده ؟» کریستی:« آنقدر نیاز برای گفتن ادی وجود دارد .» پس کریستی مانترو و لی وولانگ تصمیم می گیرند برای پیدا کردن ادی، در قطب جنوب کار کنند و آن ها ادی را پیدا نمی‌کنند و کریستی هنوز می خواهد ادی را پیدا کند. سوال ها: چرا کریستی و ادی گوردو که هر دو برزیلی هستند، کریستی با ادی پرتغالی حرف می زند؟ جنگنده خیابان X تکن [ کریستی در خیابان جنگنده X تکن، یک شخصیت کاملاً برجسته است. او با ادی گوردو، پرتغالی صحبت می کند. زبان مادری کریستی، پرتغالی است. کریستی در حال جستجوی ادی است. لی وولانگ هم برای بخشی از تحقیقات خود در جستجوی ادی است و نیروهای میشیما زایباتسو، در جستجوی پاندورا در قطب جنوب هستند. لی وولانگ گفت:« نمی‌دانم شایعات درست است یا نه. آیا ادی دوباره ناپدید شده ؟» کریستی:« آنقدر نیاز برای گفتن ادی وجود دارد .» پس کریستی مانترو و لی وولانگ تصمیم می گیرند برای پیدا کردن ادی، در قطب جنوب کار کنند و آن ها ادی را پیدا نمی‌کنند و کریستی هنوز می خواهد ادی را پیدا کند. سوال ها: چرا کریستی و ادی گوردو که هر دو برزیلی هستند، کریستی با ادی پرتغالی حرف نمی‌زند؟ تکن (فیلم 2010 [ کریستی به نظر می رسد در فیلم تکن، یکی از شخصیت های اصلی است. او نقش مهمی را در این فیلم ایفا می کند و جین کازاما را تشویق می کند تا مبارزه کند؛ در حالی که خودش از نینا ویلیامز شکست می خورد. او در این فیلم، عشق جین کازاما محسوب می شود و در فیلم با ادی گوردو هیچ کاری ندارد. لباس 1 کریستی از شلوارهای مورد استفاده در Capoeira استفاده شده است. شلوارCapoeira یک شلوار منظم سفید است. یکی از ویژگی های لباس کریستی، یک طرح پروانهروی شلوار Capoeira اوست. طراحی شخصیت [ در طول توسعه تکن 3، طراحان جنبش Capoeira را برای یک زن مناسب تر می دانستند. در نتیجه آنها کریستی را به جای ادی گوردو در تکن 4، به کار بردند. آن ها به دنبال زنی جذاب با سبک جنگ ادی بودند. در حالی که ادی سبک نسبتاً Capoeira خود را دارد، کریستی دارای یک مقدار بیشتر مجموعه رقص حرکات است. طراحان تکن 3 مقدار تکان خوردن پا و رقص حرکات را در کریستی بیشتر کردند. moveset او تقریباً با ادی یکسان است. در دیگر رسانه ها و کالا [ در سال 2010 فیلم تکن با بازی کریستی به تصویر کشیده شد. در این نسخه از تکن، کریستی یک جنگجوی Capoeira می باشد. در این نسخه او هیچ علاقه ای به ادی گوردو ندارد و عاشق جین کازاما است. هیچ نشانه ای از این که او برزیلی است وجود ندارد و با او یک زن آفریقایی تبار شد. اشاره به تجسم بازی، چرخ دنده جنگ کریستی است. مدل کریستی در گالری عکس تکن به تصویر کشیده شده است. Kotobukiya اعلام کرد کریستی در ژانویه 2012، 9.8 اینچ قد بلندتر شده است و در حالت رقص مانند لباس تکن قبلی خود را به تن خواهد کرد و شلوار خود را به شلوار بی خشتک گاوداران با شورت با وضوح قابل مشاهده خود تبدیل کرده است. پذیرش [ کریستی در لیست های مختلف از "داغترین دختران" برجسته اعلام شده است. GameDaily چنین ذکر می کند:"او در 25 شخصیت پرطرفدار بازی است و در 20 وبلاگ از پرطرفدارترین دختران در بازی های ویدئویی انتخاب شده است. او در 10 دختر پرطرفدار بازی های ویدئویی، رتبه 7 را بدست آورده است. فناوری کریستی 4 شخصیت داغ بازی های ویدئویی یاد شده است و بهبود یافته ی ادی است. لباس های کریستی [ لباس 1 [ کریستی در مدل اول خود بلوز ندارد و یک سوتین براق زرد یا طلایی دارد که طرح شش ضلعی مانند کندوی زنبور عسل دارد و دور آن لایه ای بنفش است و دور گردن او پیچیده می شود. شلوار او در مدل اولش توسی براق است و طرح های زیبایی دارند و یک طرح پروانه بنفش روی این شلوار است و کشی بلند و کلفت بنفش دارد که دور شلوار بسته شده است و نقش کمربند را دارد. او در مدل اول خود کفش نمی‌پوشد. دستان او دارای یک دستکش مشکی است که یک لایه بنفش دارد و روی آن پرهای نارنجی زیادی قرار دارد. هم چنین در نرم ترین قسمت دست های او یک لایه سبز قرار دارد. لباس 2 [ کریستی در مدل دوم خود شلوار ندارد و یک شورت سفید دارد که بند بند است. بلوز کریستی در مدل دومش صورتی است که خط ها و راه راه های بنفش با لایه های سفید دارد. یغه ی بلوز کریستی بسیار باز است و از پایین ناف او نیز دیده می شود. رنگ لباس کریستی به طرف دستان و ناف کم کم به سفید تبدیل می شود. او در مدل دومش کفش قهوه ای دارد که به صورت بند بند دور پاهای او پیچیده شده است و کف کفش صاف است. هم چنین او دارای دستکش بنفش است که در ساعد یک لایه سفید دارد. دستکش کریستی وارد انگشتان او نمی‌شود، جایی که می خواهد به انگشتان برسد، سفید است و روی دستکش بنفش او طرح زیبای سیاه که خط های سفید دارد، وجود دارد.

موضوعات مرتبط: بیوگرافی شخصیتهای تیکن

نوشته شده در پنجشنبه یکم فروردین 1392ساعت توسط عرفان|      قالب ساز آنلاين